Французский язык онлайн - Bonjour Français online

Онлайн курс французької мови

Bonjour Français

Вивчайте французьку мову, коли вам зручно, де вам зручно. Навчайтеся у своєму темпі.

Замість
тисячі слів

Подивіться відео та дізнайтеся, як можна вивчати французьку в комфортному для Вас місці, у зручний для вас час.

Bonjour Français - це:

онлайн курс французької мови для початківців з нуля, який дозволить Вам ефективно вивчати французьку мову з безліччю переваг.

Ось основні з них:

1. Час

Навчання онлайн дозволить Вам зберегти ваш найцінніший ресурс – час. Вам не потрібно бігти до репетитора чи на курси після роботи, нервувати у пробках чи міському транспорті.

2. Темп

Вивчаючи французьку онлайн, Ви самі вибираєте темп навчання, який не залежатиме від групи, слабких чи сильних студентів, чи настрою викладача. Ви навчаєтеся так, як комфортно саме Вам.

3. Якість

Наш онлайн курс французької мови розроблено викладачами-практиками з багаторічним досвідом викладання французької мови. Він включає максимум знань з лексики, фонетики, граматики та практики французької мови.

4. Комфорт

Ви можете вивчати французьку мову в комфортній для Вас обстановці: на лавочці в парку, у перерві на роботі або вдома з чашкою чаю та круассаном. Все, що Вам потрібно – це ваш гаджет та інтернет.

5. Масштабність

Наш онлайн курс французької мови – масштабний: понад 5 годин відео, десятки вправ на відпрацювання навичок, безліч тестів та додаткових матеріалів, а також щотижневі вебінари з викладачем у форматі питання-відповідь та закрита група в Facebook.

6. Результат

Після проходження нашого базового курсу французької мови Ви отримаєте практичні знання з французької граматики, фонетики та лексики. Більш того, Ви почнете спілкуватися французькою з перших уроків.

На кого розраховано курс?

Наш онлайн курс французької мови розрахований на всіх бажаючих вивчати французьку з нуля. Навіть якщо Ви ніколи не вивчали французьку, Ви зможете легко і просто освоїти ази цієї прекрасної мови. Бажаєте дізнатися більше інформації про наш Базовий курс французької мови?

Наші клієнти Bonjour Français

Відгуки тих, хто вже скористався нашими освітніми матеріалами – це реальні історії реальних людей, які вже досягли поставлених завдань з нашою допомогою.

"Очень интересные и содержательные уроки. Успехов в дальнейшей работе!"

- Ирина Кулипанова

"Salut! Merci beaucoup, Bonjour Français! Самые лучшие видео уроки французского языка, все доступно и понятно объясняют. Если хотите начать изучать французский, начните вместе с Bonjour Francais! =)"

- Айгерим Балабекова

"Огромное вам всем спасибо за качественный материал, веселую и непринужденную его подачу и за возможность сделать первый шаг в неизведанное. Благодарю за дополнительные ссылки и практичную книгу о том, как вообще эффективно изучать языки... "

- Ирина Казика

"...дякую за написану Вами книгу!)) Вона просто безцінна інструкція з методики вивчення мов!) Усе, про що Ви пишете у ній- стовідсоткова правда!!- тільки систематичні заняття! тільки кожного дня)) Усім бажаю успіхів і бути натхненними у навчанні!"

- Наталка Грибань

Про нас пишуть:

Вивчайте французьку

Наш онлайн курс французької мови розрахований на всіх, хто вчить французьку з нуля. Просто почніть і у Вас обов’язково вийде!

Прокрутити вгору