О нас - Bonjour Français online

Про Bonjour Français

Ласкаво просимо у світ французької мови

Спробуйте новий формат навчання, коли Ви самі вирішуєте,
коли Вам навчатися і де Вам навчатися.

Школа

Bonjour Français, як школа французької мови, народилася у 2008 році. З того часу і до сьогодні Bonjour Français залишається спеціалізованою школою французької мови. Тобто це школа, в якій навчаю лише французькій мові з глибоким зануренням у всі тонукості та нюанси цієї прекрасної мови.

Особливою рисою школи завжди була робота у міні-групах від 6 до 8 осіб. Таким чином було вироблено персональний підхід до кожного учня. У маленьких групах дуже якісно відпрацьовується новий матеріал, особливо лексика та граматика. Всі учні таких груп мають можливість брати участь на уроці французької рівною мірою, а це означає, що якість знань кожного студента завжди висока.

Коммунікативний подхід

З моменту заснування школи Bonjour Français і до сьогодні у вивченні французької мови робиться наголос на комунікації. Тобто студенти нашої школи французької в усній та письмовій мові відпрацьовують граматичні та лексичні навички, освоєні на уроці. Викладачі будують роботу так, щоб матеріал закріплювався відразу після його пояснення. На уроках ми багато спілкуємося, обговорюємо, читаємо та слухаємо. І все це – французькою мовою!

Онлайн проект

З 2018 року школа Bonjour Français адаптувала передовий метод навчання – проектний метод. У раках цього підходу студент стає активним учасником процесу навчання. Він може навіть навчатися самостійно під керівництвом викладача. А результатом роботи студента є творчі проекти (відео, аудіо, презентації), що перевіряються викладачем.

Даний підхід дозволив школі Bonjour Français трансформуватися в онлайн проект з навчання французької мови всіх бажаючих у будь-якій точці світу. Користуючись нашими онлайн курсами французької мови, Ви можете вивчати французьку самостійно, але при цьому всі ваші проекти перевіряються та оцінюються нашими викладачами.

Вивчайте французьку

Наш онлайн курс французької мови розрахований на всіх, хто вчить французьку з нуля. Просто почніть і у Вас обов’язково вийде!

Прокрутити вгору